Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka Muži >35 let Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 2 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Český Rudolec | JH | - | - | 18,69 | 2017/12/02 | Police TR |
2. | Velké Hamry | JN | 18,59 | 19,02 | 19,02 | 2016/06/11 | Tanvald Šumburk |
3. | Tuř | JC | 18,61 | 19,09 | 19,09 | 2015/05/02 | Bozkov A Bozkov A |
4. | Tuř | JC | 20,64 | 20,15 | 20,64 | 2015/05/02 | Bozkov B Bozkov B |
5. | Příšovice | LI | 25,57 | 27,29 | 27,29 | 2015/06/13 | Břehy |
6. | Český Rudolec | JH | - | - | NP | 2017/12/02 | Božejovice TA |
7. | Tuř | JC | DSQ | DSQ | DSQ | 2015/05/02 | Podůlší A Podůlší A |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aptar | 2016/06/25 | Zdíkov | PBHL | 20,88 | 6 | 10 | |
Aptar | 2016/09/10 | Radhostice | PBHL | 24,68 | 10 | 6 | |
Aptar | 2016/07/02 | Bohumilice (R) | PBHL | MS | 5 | 11 | |
Großolbersdorf | 2016/05/28 | Klášterec nad Ohří | KL | 25,06 | 9 | 2 | |
GTV | 2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o | - | 21,46 | 99 | 0 | |
Horní Měcholupy | 2016/09/11 | Pšánky | VČHL | 23,82 | 31 | 0 | |
HUK | 2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o | - | NP | 105 | 0 | |
Chlumašovice | 2016/07/02 | Tučapy | THL | 21,67 | 19 | 0 | |
Jasenové | 2016/11/26 | Vrbětice - areál SDH | - | NP | 36 | 0 | |
Jesenik | 2016/08/13 | Sádek | MSP | 37,02 | 18 | 0 | |
Jistebník | 2016/08/13 | Kujavy, hřiště TJ | - | NP | 39 | 0 | |
Krotějov Sport | 2016/09/03 | Zhoř u Tábora | THL | 20,63 | 26 | 0 | |
Krotějov sport | 2016/09/10 | Nová Včelnice | THL | 19,18 | 15 | 2 | |
Mělník Blata | 2016/08/14 | Podsedice | KL | 19,98 | 15 | 0 | |
Rumunsko | 2016/04/09 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 71,78 | 21 | 0 | |
Tanvald Šumburk | 2016/06/11 | Velké Hamry | FNC | 19,02 | 11 | 5 | |
Zella | 2016/09/11 | Pšánky | VČHL | 24,85 | 32 | 0 | |
Daniel Baier Schonthal | 2016/04/09 | Domažlice | ŠH | 125,82 | 65 | 0 | |
Doloplazy PV | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 21,67 | 8 | 0 | |
Edig Amberger Gleissenberg | 2016/04/09 | Domažlice | ŠH | 100,96 | 20 | 11 | |
Hans Schmidt Gleissenberg | 2016/04/09 | Domažlice | ŠH | 107,00 | 33 | 0 | |
Hoštice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 21,52 | 7 | 0 | |
Chropyně KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 18,58 | 3 | 0 | |
Chvalnov-Lísky KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 35,18 | 14 | 0 | |
Jan KUČERA Rokytnice nad Jizerou | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 19,19 | 100 | 0 | |
Jan ŘEZNÍČEK Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 19,63 | 111 | 0 | |
Jiří MORÁVEK Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 18,58 | 78 | 0 | |
Josef BAŘTIPÁN Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 23,56 | 143 | 0 | |
Karel LANG Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 22,38 | 142 | 0 | |
Kresáň Ivan Maršová‐Rašov | 2016/05/28 | Ostrava | ČP | 20,02 | 81 | 0 | |
Litenčice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 24,47 | 11 | 0 | |
Loukov KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 22,57 | 9 | 0 | |
Maňas Pavel SČK | 2016/05/28 | Ostrava | ČP | 17,46 | 28 | 0 | |
Marek KRAMARSKI Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 19,10 | 98 | 0 | |
Markus Steinwagner Döfering | 2016/04/09 | Domažlice | ŠH | 143,29 | 80 | 0 | |
Matyáš POLCAR Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 21,75 | 137 | 0 | |
Michal BENEŠ Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 18,66 | 81 | 0 | |
Milan RICHTER Obora u Loun | 2016/08/27 | Brno, 100m | MČR | 18,85 | 90 | 0 | |
Morkovice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 21,03 | 6 | 0 | |
Počenice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 20,12 | 4 | 0 | |
Pornice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 22,65 | 10 | 0 | |
Rymice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 17,39 | 2 | 0 | |
Simon Decker Döfering | 2016/04/09 | Domažlice | ŠH | 113,88 | 46 | 0 | |
Tetětice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 33,95 | 13 | 0 | |
Thomas Greil Gleissenberg | 2016/04/09 | Domažlice | ŠH | 108,19 | 35 | 0 | |
Tištín PV | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 28,25 | 12 | 0 | |
Zahnašovice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 16,46 | 1 | 0 | |
Zdislavice KM | 2016/06/04 | Počenice,fotbalové hřiště | - | 20,41 | 5 | 0 | |
Žáček Tomáš Karviná‐Louky | 2016/05/28 | Ostrava | ČP | 19,52 | 76 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
17. místo MSP 201019. místo SMHL 201519. místo ŠH 201611. místo PBHL 201615. místo PLHL 201712. místo PLHL 201711. místo PBHL 201714. místo KL 201718. místo BNL 201814. místo MČR 201820. místo PBHL 201813. místo VCUH 20197. místo JČHL 20207. místo BNL 202016. místo PBHL 202111. místo PBHL 20219. místo PLHL 202213. místo PLHL 202214. místo PLHL 202215. místo PLHL 202215. místo TCL 2023
Podboubínská hasičská liga
Tým: - Aptar, nejlepěí čas: MS FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 11 počet výsledků: 1x
Podboubínská hasičská liga
Tým: - Aptar, nejlepěí čas: 20,88 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 10 počet výsledků: 1x
Podboubínská hasičská liga
Tým: - Aptar, nejlepěí čas: 24,68 Výsledek mého týmu, body: 6 počet výsledků: 1x
Krušnohorská liga
Tým: - Großolbersdorf, nejlepěí čas: 25,06 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - GTV, nejlepěí čas: 21,46 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: - Horní Měcholupy, nejlepěí čas: 23,82 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - HUK, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Táborská hasičská liga
Tým: - Chlumašovice, nejlepěí čas: 21,67 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Jasenové, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Moravskoslezský pohár
Tým: - Jesenik, nejlepěí čas: 37,02 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Jistebník, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Táborská hasičská liga
Tým: - Krotějov Sport, nejlepěí čas: 20,63 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Táborská hasičská liga
Tým: - Krotějov sport, nejlepěí čas: 19,18 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x
Krušnohorská liga
Tým: - Mělník Blata, nejlepěí čas: 19,98 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Rumunsko, nejlepěí čas: 71,78 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire night cup
Tým: - Tanvald Šumburk, nejlepěí čas: 19,02 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: - Zella, nejlepěí čas: 24,85 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: - Daniel Baier Schonthal, nejlepěí čas: 125,82 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Doloplazy PV, nejlepěí čas: 21,67 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: - Edig Amberger Gleissenberg, nejlepěí čas: 100,96 Železný hasič, body: 11 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: - Hans Schmidt Gleissenberg, nejlepěí čas: 107,00 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hoštice KM, nejlepěí čas: 21,52 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Chropyně KM, nejlepěí čas: 18,58 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Chvalnov-Lísky KM, nejlepěí čas: 35,18 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Jan KUČERA Rokytnice nad Jizerou, nejlepěí čas: 19,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Jan ŘEZNÍČEK Obora u Loun, nejlepěí čas: 19,63 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Jiří MORÁVEK Obora u Loun, nejlepěí čas: 18,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Josef BAŘTIPÁN Obora u Loun, nejlepěí čas: 23,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Karel LANG Obora u Loun, nejlepěí čas: 22,38 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Český pohár Velkopopovického Kozla
Tým: - Kresáň Ivan Maršová‐Rašov, nejlepěí čas: 20,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Litenčice KM, nejlepěí čas: 24,47 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Loukov KM, nejlepěí čas: 22,57 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Český pohár Velkopopovického Kozla
Tým: - Maňas Pavel SČK, nejlepěí čas: 17,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Marek KRAMARSKI Obora u Loun, nejlepěí čas: 19,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: - Markus Steinwagner Döfering, nejlepěí čas: 143,29 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Matyáš POLCAR Obora u Loun, nejlepěí čas: 21,75 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Michal BENEŠ Obora u Loun, nejlepěí čas: 18,66 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Milan RICHTER Obora u Loun, nejlepěí čas: 18,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Morkovice KM, nejlepěí čas: 21,03 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Počenice KM, nejlepěí čas: 20,12 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Pornice KM, nejlepěí čas: 22,65 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Rymice KM, nejlepěí čas: 17,39 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: - Simon Decker Döfering, nejlepěí čas: 113,88 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Tetětice KM, nejlepěí čas: 33,95 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: - Thomas Greil Gleissenberg, nejlepěí čas: 108,19 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Tištín PV, nejlepěí čas: 28,25 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Zahnašovice KM, nejlepěí čas: 16,46 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Zdislavice KM, nejlepěí čas: 20,41 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Český pohár Velkopopovického Kozla
Tým: - Žáček Tomáš Karviná‐Louky, nejlepěí čas: 19,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
2016/08/21 | Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice | https://youtu.be/Inw1NlJZS0g | Svatava Navrátilová | |
2016/08/13 | Kujavy, hřiště TJ, Memoriál Arnošta Slezáka a O pohár starostky obce. | https://youtu.be/gFqc5Sk_vAI | Dalibor Velčovský | |
2016/06/04 | Radslavice, O pohár starosty obce | https://youtu.be/dUU-m9piomo | Milan Buriánek | |
2016/05/07 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | https://youtu.be/X15ABtJg7L4 | Jan Klimo | |
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Hřeby.cz | http://www.hreby.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2016/06/25 | Moutnice, Memoriál | 8 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 52 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 59 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 60 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 63 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 65 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 106 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 131 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 139 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře